| Zaman Kartı Türü | Haftalık |
|---|---|
| Yedek pil | isteğe bağlı |
| Zaman doğruluğu | Haftada ±3 sn |
| Diller | İtalyanca / İspanyolca / İngilizce / Korece / Türkçe / Japonca / vb |
| LCD EKRAN | Evet |
| Yedek pil | isteğe bağlı |
|---|---|
| Zaman doğruluğu | Haftada ±3 sn |
| LCD EKRAN | Evet |
| Çalışma Çalışma Sıcaklığı | 0~40℃ |
| Çalışma Nemi | %40~80 |
| Saat Doğruluğu | Aylık Doğruluk ±15 Saniye |
|---|---|
| Yedek pil | İsteğe bağlı |
| Baskı sistemi | Nokta vuruşlu Baskı |
| LCD EKRAN | Evet |
| Çalışma Çalışma Sıcaklığı | -5℃~+45℃ |
| DST | Evet |
|---|---|
| kablosuz internet | İsteğe bağlı |
| boyut | 175 mm G x 140 mm D x 180 mm Y |
| Baskı formatı | Tek belge girişi ile 5 satır yazdırma |
| Model numarası | AP50 |
| DST | Destek |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET | İsteğe bağlı |
| Boyut | 175 mm G x 140 mm D x 180 mm Y |
| Baskı formatı | Tek belge girişi ile 5 satır yazdırma |
| Ürün adı | Dijital Zaman Kaydedici |
| DST | Evet |
|---|---|
| kablosuz internet | İsteğe bağlı |
| boyut | 175 mm G x 140 mm D x 180 mm Y |
| Baskı formatı | Tek belge girişi ile 5 satır yazdırma |
| Model numarası | AP50 |