Mesaj gönder
tamam
Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. 86-185-75358911 justin@sztimmy.com.cn
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. şirket Profili

Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  TIMMY

 • No. Çalışanları

  100~150

 • Yıllık satış

  15.000,000-20,000,000

 • Yıl kurulan

  2000

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-185-75358911

Giriş

VR'mizi ziyaret etmeye hoş geldiniz:https://www.ecer.com/corp/uuu59xr-facerecognitionmachines/vr.html

 

2000 yılında kurulan Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd, farklı biyometrik çözümlerin Ar-Ge'si ile uğraşan profesyonel bir üreticidir ve son 21 yılda Parmak İzi ve Yüz Tanıma zaman katılımı, Parmak İzi ve Yüz Tanıma erişim kontrolünün üretimi ve satışına adanmıştır.

Fabrikamız yaklaşık 100 çalışanı ile 2.500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Şimdiye kadar doğrulanmış ISO9001, CE, FCC, RoHS vb. sertifikalarını aldık ve 2017'de 10'dan fazla patentle Çin'in en yüksek üretim onurunu "Ulusal Yüksek teknoloji işletmeleri" olarak elde ettik.

Grubumuz "TIMMY" Çin'in Biyometrik katılım pazarında iyi biliniyor ve ardından 2017'de dünya pazarına adım atmaya resmi olarak karar veriyoruz. Her yıl en az 7 denizaşırı sergiye katılacağız ve toplamda bir ay veya daha fazla zaman alacağız. Bazı ülkelerde denizaşırı müşterilerimizi ziyaret ederek, şimdiye kadar ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Güney Afrika ve Kuzey Amerika gibi 70'den fazla ülke ve bölgeye ihraç etmişti.

Donanım kalite kontrolü ve Çoklu OEM yazılım çözümü konusunda güçlü bir yeteneğe sahibiz.Satış ve teknik desteğimiz, danışma ve sorularınızla ilgilenmek için her zaman mevcuttur, Masaüstü ve Bulut yazılımımızın yanı sıra mevcut sisteminizle entegre etmek için kullanabileceğiniz cihaz SDK'mızın ücretsiz olduğunu taahhüt ediyoruz, Ürün yazılımımız bugüne kadar destekleyebilir 18 Muti dilleri türleri.

TIMMY ile OEM/ODM veya Marka satışları, Proje işbirliği ve Sanayi uygulaması ortak geliştirme dahil olmak üzere esnek yollarla işbirliği yapabilirsiniz.Her yıl farklı ülkelerden yüzden fazla müşteri bizi ziyarete gelecek.Her ziyaretçiye dürüstlüğümüz ve samimiyetimizle davranırız ve kazan-kazan işbirliğinin ticari inancına sahibiz.

Bizi ziyaret etmek için biyometrik alandaki dünya çapındaki dostları içtenlikle karşılıyoruz!

 

 

Geçmiş

TIMMY, 2000 yılında Shenzhen Çin'de profesyonel güvenlik erişim kontrolü ve zaman devam ürünlerinin ana üreticisi olarak yerel olarak kuruldu. 4 çalışanı olan küçük bir şirketten başlayıp şu anda personel Satış Departmanı, Satış Sonrası Hizmetler Departmanı, Teknik Destek Departmanı, Satın Alma Departmanı, Hesap Departmanı ve Üretim Departmanı dahil olmak üzere 100 çalışana başarıyla genişletildi.

Çin Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

* Yüz parmak izi saat katılımı, erişim kontrolü, bekçi tur sistemi, wifi kamera ve kapı zilinden oluşan eksiksiz ürünler

* Ücretsiz masaüstü yazılımı ve bulut web yazılımı

* İkinci geliştirme için ücretsiz SDK isabetleri

* Dünya çapındaki müşteriler için uluslararası satış sonrası ekip

Çin Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Timmy Technology, erişim kontrol sistemi, katılım yönetim sistemi, giriş ve çıkış yönetim sistemi ve yüz tanıma sistemi çözümü de dahil olmak üzere biyometrik tanıma ve çözümlerin profesyonel bir üreticisidir. Üretim üssü Shenzhen Çin'de ve yazılım Ar-Ge üssü Timmy'dedir. Timmy Tchnology'nin Shenzhen üretim üssü vardır. 21 yıllık bir geçmiş ve 10000 metrekarelik bir alanı kaplar. 150'den fazla çalışanı vardır ve üretim kapasitesi ayda 50000 adetten fazladır. Her yıl Sergiyi farklı ülkelerde alacaktır. Timmy Technology, çeşitli sağlamak için profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir. farklı müşteri gereksinimlerini karşılamak için çözümler.

 

Çin Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. şirket Profili 2