| Görüntüle | 4,3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Kamera | Çift Kızılötesi kamera, Çift HD kamera |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre | 5000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç dokunmatik ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| Güç kaynağı | 12V |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı |
| Görüntülemek | 2.8 İnç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi/Kart/Şifre | 3000 |
| İletişim | TCP/IP / USB Kalem Sürücüsü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 100.000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 "TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış / USB |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 800 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| ağ iletişimi | TCP/IP,USB,WIFI |
|---|---|
| Doğrulama | Yüz Tanıma,şifre,kart |
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |