| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Kilidini aç yolu | Mobil APP + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| Parmak izi sensörü | Kapasitif |
| Tuya UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| TUYA UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| TUYA UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Ürün adı | Parmak İzi Kapı Kilidi Dokunmatik Şifre Anahtarsız Akıllı Dijital Tuş Takımı |
|---|---|
| Kapı tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum |
| Tuya UYGULAMASI | IOS, Android |
| Kilidini aç yolu | Mobil APP + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Uygun Kapı Kalınlığı | 4 adet AA 1.5V pil, acil durum için USB şarj portu |
| Kilit Açma Yöntemi | yüz, parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| pil | 5000mAh Şarj Edilebilir lityum pil |
| Gövde Boyutunu Kilitle | 24*240mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Kilidini aç yolu | Mobil APP + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| Parmak izi sensörü | Kapasitif |
| Tuya UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Kilit Açma Yöntemi | yüz, parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| pil | 5000mAh Şarj Edilebilir lityum pil |
| Gövde Boyutunu Kilitle | 24*240mm |
| Kilit Açma Yöntemi | parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| Mekanik Anahtar | Destek |
| Boyutlar | 16.8*3.4 cm |
| Kilit Açma Yöntemi | parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| Mekanik Anahtar | Destek olmak |
| Boyutlar | 16.8*3.4 cm |
| Ürün adı | Tuya Uygulaması ile Suya Dayanıklı Metal Tuş Takımı RFID Parmak İzi Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 300 |
| Erişim Kontrolü | Kilit Rölesi Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Butonu / Kapı Sensörü |
| iletişim | Wiegand İÇİ |
| Çalışma modu | bağımsız |