| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0,5 m-2.5m |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ürün adı | Termal Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntüle | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| Ağ sistemi | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Görüntülemek | 4,3 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0,5 m-2.5m |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| Görüntüle | 5 inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, RFID Kartı, Şifre |
| çözüm | 1280 * 720 |
| Kamera | 2M Piksel Renkli WDR + 2M Kızılötesi Kamera |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |