| Spesifik Özellik | IP65 / 67 Su Geçirmez |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Gerilim / akım | 12V 1A-5A |
| Ürün adı | Görünür Işık Gerçek Kişi Yüz Tanıma Seyirci MakinesiMakine |
|---|---|
| çevre | iç mekan kullanımı |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| İletişim | TCP/IP, USB ana bilgisayar, WiFi |
| Görüntüle | 4.3 inç HD IPS ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| ÖZELLİKLER | Hareket Algılama, HD Dokunmatik Ekran, HD Renkli Kamera, Gece görüşü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Tip | Taşınabilir Biyometrik Yüz Tanıma Çalışan Saat Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Ürün adı | Görünür Işık Canlı Yüz Tanıma Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Su geçirmez | Dış Mekan/IP65 Koruması |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| Görüntüle | 5 inç HD IPS ekranı |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 (50.000 isteğe bağlıdır) |
| Ürün adı | Yüz LED Çerçeve Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ekran | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Modu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |