| Kilit Açma Yöntemi | yüz, parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| pil | 5000mAh Şarj Edilebilir lityum pil |
| Gövde Boyutunu Kilitle | 24*240mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA/Şifre/Parmak İzi/Anahtar/Kart |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| Parmak izi sensörü | kapasitif sensör |
| TUYA UYGULAMASI | IOS ve Android Sistemini destekleyin |
| Kilit Açma Yöntemi | yüz, parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| pil | 5000mAh Şarj Edilebilir lityum pil |
| Gövde Boyutunu Kilitle | 24*240mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| TUYA UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| TUYA UYGULAMASI | iphone ve Android telefonu destekleyin |
| Görüntülemek | 4.3 inç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 50000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |