| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| çözüm | 800 * 480 |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 4'ü bir arada: Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntüle | 4,3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Kamera | Çift Kızılötesi kamera, Çift HD kamera |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre | 5000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 4.3 inç TFT Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 5000 |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| ÖZELLİKLER | Hareket Algılama, HD Dokunmatik Ekran, HD Renkli Kamera, Gece görüşü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| Güç kaynağı | 12V |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 854 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |