| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Doğrulama Hızı | ≤ 1 saniye |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| Ürün adı | Yüz Seyirci cihazları |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, pim, rfid, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Görüntüle | 4,3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Kamera | Çift Kızılötesi kamera, Çift HD kamera |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre | 5000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Tanımlama Stili | Şifre, Yüz, Parmak İzi, RFID Kartı |
|---|---|
| Parmak İzi Kartı / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| İletişim | tcp / ip ağı, USB, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç Renkli LCD |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |