| Güç kaynağı | 12V |
|---|---|
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| Okuma mesafesi | 0-8m |
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| isteğe bağlı | TCP/IP, WIFI, GPRS |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Ürün adı | Uzun Menzilli Yüksek Frekanslı UHF Reade Writer |
|---|---|
| Sistem Parametresi | ARM7+UHF modeli |
| Çalışma Frekansı | 860~960MHz |
| Okuma aralığı | 1-6 m |
| Destek protokolü | ISO18000-6C(EPC GEN2) |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 8dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Ürün adı | Uzun Menzilli UHF RFID Okuyucu |
|---|---|
| Anten | 9dBi doğrusal polarize anten |
| Çalışma Frekansı | 860~960MHZ |
| Okuma mesafesi | 1~8 Metre |
| Grup okuma performansı | 50 etiket |
| Ürün adı | Erişim Kontrol Kartı Okuyucu |
|---|---|
| protokoller | ISO18000-6C (EPC GEN2), ISO18000-6B,ISO18000-6C |
| Orijinal yeri | Guangdong, Çin |
| Sıklık | 860-960MHz |
| Çalışma Frekansı | 860-960mhz, 902~928MHz veya 865~868Mhz |
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 7dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |
| Öğe adı | Uzun mesafe uhf rfid okuyucu |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |