| Güç kaynağı türü | Pille çalışan |
|---|---|
| Yazılım | SDK'yı aç |
| İletişim | USB, 4G, WiFi, Ağ |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Tanılama | Yüz, Mifare kartı, PIN, |
| Ambalaj bilgileri | Çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | SHENZHEN |
| Tip | Biyometrik Zaman Kaydı, Delikli Kart Saati, yüz tanıma makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz |
| Görüntülemek | 5,0 inç HD Corning Gorilla Glass 4 kapasitif dokunmatik ekran |
| Garanti | 1 Yıl |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | Wiegand giriş ve çıkış /USB/RS232/RS485 |
| Modu doğrula | RFID Kartı, QR kodu |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| modeli | HF2 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| İşlemci | Unisoc T606 8 çekirdekli 1,6 GHz 12 nm |
| Veri deposu | 4 cigabayt |
| ROM | 64 GB |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000/5000 (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000/5000 (isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |