| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Kimlik Modu | Yüz/Parola ve Kombinasyon |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Dokunmatik Ekran |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Bedava |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Tanımlama Stili | Yüz, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Elektronik Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| çözüm | 800 * 480P |
| Tanıma | Çalışan Adı ve numarası tanımaları |
| Kamera | 100W Infrared Camera; 100W Kızılötesi Kamera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| kimlik stili | Dinamik Yüz, RFID, PIN |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦0.2s |
| Çözünürlük | 800*480 |
| Ürün adı | AI Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ekran | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| biyonüler kamera | 200W Renkli WDR+200W Kızılötesi canlı kamera |
| İşletim sistemi | Linux 3.10 |
| Doğrulama | Yüz, Pin, RFID Kartı |
| NPU | 800G Hash Oranı |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Ürün adı | Yüz Tanıma Erişim Kontrol Katılım Sistemi |
|---|---|
| Görüntüle | 5.0 İnç, HD 720*1280, Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (50000 isteğe bağlı) |
| Yüz tanıma doğruluğu | 99.70% |
| Güç kaynağı | 12V DC |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |