| Kilit Açma Yöntemi | yüz, parmak izi, şifre, kart, uygulama, anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| UYGULAMA | Tuya Wifi |
| pil | 5000mAh Şarj Edilebilir lityum pil |
| Gövde Boyutunu Kilitle | 24*240mm |
| Görüntüle | 2.8 inç Kapasitif LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek Pil / IC |
| Yazılım | Bedava |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | TIMMY |
| Çalışma tarzı | çevrimdışı veya Çevrimiçi |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek batarya |
| Model Numarası | TM70 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
|---|---|
| Gerilim / akım | 9v 1a |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 / 5.000 |
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlev | GPRS / Wifi (Opsiyonel) |
| İşlemci | MT6765 (G36), 8 çekirdekli, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM ve ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (İsteğe bağlı 6 + 128) |
| Ekran Boyutu | 5,0 inç yüksek çözünürlüklü sert ekran, çözünürlük (720*1280) HD |
| Dokunmatik ekran | Kapasitif ekran, Corning dördüncü nesil cam, 5 noktalı dokunmatik kontrol |
| Kamera piksel | Ön 500WFF, Arka 1300WAF |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Çözünürlük | 272*480 |
| Tanımlama Modu | 1:N, 1:1 |
| tanımlama hızı | ≦0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Bedava |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Görüntülemek | 2.8 İnç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi/Kart/Şifre | 3000 |
| İletişim | TCP/IP / USB Kalem Sürücüsü |