| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-7 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Belge | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Yüz Kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| İşlem Kapasitesi | 1.000.000 |
| Görüntüle | 4,5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| çözüm | 272*480 |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| İşlemci | MT6765 (G36), 8 çekirdekli, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM ve ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (İsteğe bağlı 6 + 128) |
| Ekran Boyutu | 5,0 inç yüksek çözünürlüklü sert ekran, çözünürlük (720*1280) HD |
| Dokunmatik ekran | Kapasitif ekran, Corning dördüncü nesil cam, 5 noktalı dokunmatik kontrol |
| Kamera piksel | Ön 500WFF, Arka 1300WAF |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Tip | Kart Okuyuculu Biyometrik Zaman Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 4 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Kimlik Modu | Yüz/Parola ve Kombinasyon |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Dokunmatik Ekran |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |