| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Görüntülemek | 4,3 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 5.000.000 |
| Ekran | 5" IPS dokunmatik ekran |
| Yüz Kapasitesi | 1.500 (3.000'i genişletebilir) |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart / PIN kapasitesi | 3000 |
| Görüntüle | 4,3 inç TFT Dokunmatik ekran |
| Kamera | Çift HD Kızılötesi Kamera |
| Yüz algoritması sürümü | Yüz V2.2 |
|---|---|
| Parmak izi algoritması sürümü | Parmak V3.0 |
| Kullanıcı kayıt kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ürün adı | Akıllı Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | RFID Kart, yüz, Pin |
| Tanıma Hızı | 0.2 sn içinde |
| Tanımlama miktarı | 5 kullanıcı / 1 kullanıcı |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ürün adı | Yüz Tanıma Erişim Kontrol Katılım Sistemi |
|---|---|
| Görüntüle | 5.0 İnç, HD 720*1280, Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (50000 isteğe bağlı) |
| Yüz tanıma doğruluğu | 99.70% |
| Güç kaynağı | 12V DC |