| Model adı | Güvenlik Görevlileri Aktif RFID Sistemleri Devriye Çubuğu |
|---|---|
| kasa malzemesi | Paslanmaz çelik kontaktörlü alaşım kasa |
| Su geçirmezlik seviyesi | IP-67 |
| RFID Frekansı | 125 khz |
| İletişim | USB |
| Öğe adı | Gps İzleme bekçi devriye sistemi |
|---|---|
| RFID | 125 khz |
| pil | 1.800 mah lityum pil |
| Yazılım | Bulut Yazılımı |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| Ürün adı | Su geçirmez RFID güvenliği Gps İzleme Bekçi Tur Devriye Sistemi |
|---|---|
| RFID | 125 KHz |
| özellik | su geçirmez / darbeye dayanıklı / düşmeye dayanıklı |
| pil | 1800 mah lityum pil |
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Model adı | RFID Bekçi Tur Sistemi Çevrimiçi Bekçi Devriye İzleme Sistemi |
|---|---|
| IP oranı | IP67 |
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Şarj süresi | 2-3 saat |
| Yanında olmak | 1 ay |
| kullanım | Güvenlik devriyesi |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| İletişim | 2G, 4G, WIFI |
| Şarj süresi | 4 saat |
| Sertifika | CE FCC |
| Modeli Oku | RFID 125KHz |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü / Bulut |
| Veri depolama | Bulut, Masaüstü Yazılımı |
| Mesafe | 3-5cm |
| Su geçirmez | Evet |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Model numarası | TM-K2 |
| Ürün adı | Gps İzleme bekçi devriye sistemi |
| Uygulama | İç ve dış mekan |
| boyut | 86 * 57 * 28 mm |
| Model numarası | TM-K2 |
|---|---|
| Ürün adı | Guard Tourd İzleme Sistemi |
| ÖZELLİKLER | Su geçirmez |
| boyut | 86 * 57 * 28 mm |
| renk | Portakal |
| kullanım | Güvenlik devriyesi turu |
|---|---|
| Kart tipi | RFID 125KHz |
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| İletişim | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Şarj süresi | 4 saat |
| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| Pil Türü | 3.7V şarj edilebilir lityum pil |
| Akü Kapasitesi | 1.800 mah |