| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4,5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Stili | Yüz, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Elektronik Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| çözüm | 800 * 480P |
| Tanıma | Çalışan Adı ve numarası tanımaları |
| Kamera | 100W Infrared Camera; 100W Kızılötesi Kamera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Ürün adı | Yüz Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Görüntülemek | 4,3 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |