| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| İşlem Kapasitesi | 1.000.000 |
| Görüntüle | 4,5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi Kartı, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5000 Standart kapasite, 50000 isteğe bağlı |
| Günlük kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Parmak İzi, Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP / USB Sürücüsü |
| Gerilim / akım | 9V / 12V 1A |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| Tanımlama Stili | Şifre, Yüz, Parmak İzi, RFID Kartı |
|---|---|
| Parmak İzi Kartı / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| İletişim | tcp / ip ağı, USB, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| İletişim portları | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| PIN Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran boyutu | 2,8 inç Renkli LCD |
| Diller | İtalyanca / İspanyolca / İngilizce / Korece / Türkçe / Japonca / vb. |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |