| Görüntülemek | 4.3 inç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 50000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç TFT Dokunmatik ekran |
| Gerilim / akım | 12V 1A |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| çözüm | 272*480 |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik, Şifre, Palm |
|---|---|
| İletişim | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| Spesifik Özellik | IP65 / 67 Su Geçirmez |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Gerilim / akım | 12V 1A-5A |
| Görüntüle | 4,3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Kamera | Çift Kızılötesi kamera, Çift HD kamera |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre | 5000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | TCP / IP, Ethernet (Sabit Hat), USB |