| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Kart Kapasitesi | 3000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Parmak İzi, Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Görüntüle | 2,4 inç TFT LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Parmak İzi Kapasitesi | 1000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, P2S (Opsiyonel) |
| Ekran | 4.3" IPS 272*480 Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama Türü | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Tanımlama Modu | 1:N, 1:1 |
| tanımlama hızı | ≦0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Mobil UYGULAMA/Şifre/Parmak İzi/Anahtar/Kart |
| Parmak İzi Kapasitesi | 100 |
| Parmak izi sensörü | kapasitif sensör |
| TUYA UYGULAMASI | IOS ve Android Sistemini destekleyin |
| Ürün adı | Görünür ışık yüz algılama katılım makinesi |
|---|---|
| Tanıma Yöntemi | Yüz/parmak izi/rfid/kart/şifre |
| Görüntülemek | 5 inç HD IPS ekran |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç Kapasitif LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek Pil / IC |
| Tanımlama Hızı | 0,2 saniyeden az |
| boyut | 187 * 131 * 42 mm |