| Ürün adı | Al Dinamik Yüz Tanıma Saatli Devam Erişim Kontrol Terminali |
|---|---|
| ekran | 5,0 İnç, HD 1280*720, Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| CPU, NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7, 600G(0.6T) |
| bellek, ROM | 256 MB DDR3; eMMC Flaş 4GB |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | USB |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Model numarası | TM1000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| İletişim | USB |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | Wiegand giriş ve çıkış /USB/RS232/RS485 |
| Modu doğrula | RFID Kartı, QR kodu |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |