| kimlik stili | Dinamik Yüz, RFID, PIN |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦0.2s |
| Çözünürlük | 800*480 |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| kimlik stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID(IC) |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşletim sistemi | Linux |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç IPS Yüksek tanımlı ekran |
| çözüm | 800x480 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kullanıcı Kapasitesi | 10.000 |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 5 İnç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| Kimlik kartı | 125 Khz Frekansı Desteği |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |