| modeli | HF2 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| İşlemci | Unisoc T606 8 çekirdekli 1,6 GHz 12 nm |
| Veri deposu | 4 cigabayt |
| ROM | 64 GB |
| Görüntülemek | 4,3 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Algoritma | Binoküler canlılık tespit algoritması ve yüz tanıma algoritması ve QR kod algoritması |
| dil/ses | Çince, İngilizce (standart), farklı dil ve seslerin özelleştirilmesini destekler |
| Kullanıcı Kapasitesi (kişi) | 10.000 kullanıcı (yüz tanıma/şifre/kart ile 10.000 kayıtlı kullanıcı, avuç içi damar tanıma ile 20.0 |
| Kullanıcı Kayıtları (giriş) | 1000.000 kayıt (Sahada fotoğraf kaydetmek ve yakalamak için yüz/avuç içi damar tanımayı destekler. Y |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Algoritma | Binoküler canlılık tespit algoritması ve yüz tanıma algoritması ve QR kod algoritması |
| dil/ses | Çince, İngilizce (standart), farklı dil ve seslerin özelleştirilmesini destekler |
| Kullanıcı Kapasitesi (kişi) | 10.000 kullanıcı (yüz tanıma/şifre/kart ile 10.000 kayıtlı kullanıcı, avuç içi damar tanıma ile 20.0 |
| Kullanıcı Kayıtları (giriş) | 1000.000 kayıt (Sahada fotoğraf kaydetmek ve yakalamak için yüz/avuç içi damar tanımayı destekler. Y |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT |
| Görüntülemek | 4.3 inç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 50000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| Ürün adı | AI Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ekran | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| biyonüler kamera | 200W Renkli WDR+200W Kızılötesi canlı kamera |
| İşletim sistemi | Linux 3.10 |
| Doğrulama | Yüz, Pin, RFID Kartı |