| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ürün adı | Yüz Seyirci cihazları |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, pim, rfid, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
| Kayıt | 1.000.000 |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Tip | Yüz tanıma süresi katılım |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| Yüz kapasitesi | 5000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Parmak izi kapasitesi | 10000(50000 İsteğe Bağlı) |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Çözünürlük | 272*480 |
| Tanımlama Modu | 1:N, 1:1 |
| tanımlama hızı | ≦0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |