| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt | 1.000.000 |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 854 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| Yüz Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
| Kayıt | 1.000.000 |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Tip | Taşınabilir Biyometrik Yüz Tanıma Çalışan Saat Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| Veri deposu | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Ürün Boyutu | 195mm*88mm*27,5mm |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | IC Kartı |
| Biyometrik ölçüm | yüz |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |