| İşlemci | RK3568, Dört çekirdekli ARM Cortex-A55, 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8 TOPS bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2GB DDR4 (Standart) / Genişletilebilir |
| ROM | 8GB (Standart) / 16GB/32GB/64GB/128GB'a genişletilebilir |
| Ürün adı | AI Yüz Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Doğrulama | Dinamik yüz Tanıma, rfid kartı, pin |
| Klavye | dokunmatik tuş takımı |
| Görüntüle | 5 inç hd dokunmatik ekran, 200W kızılötesi canlı kameralar |
| Yüz Resiter | 5000 standart, (10000/50000 isteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Görüntülemek | 5,0 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7, 600G (0.6T) |
| Kamera | 2MP Renkli WDR+ 2MP Kızılötesi Canlı Kamera |
| İletişim | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Bulut / USB ana bilgisayarı |
| Yüz kapasitesi | 5.000 Standart |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| Veri deposu | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Kullanıcı Kapasitesi | 15000(50000 Opsiyonel) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Ekran | 5 inç IPS HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| PIN Kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran boyutu | 4,3 inç Renkli LCD |