| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 800 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| Tip | Yüz tanıma süresi katılım |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| Yüz kapasitesi | 5000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Parmak izi kapasitesi | 10000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ürün adı | Al Dinamik Yüz Tanıma Saatli Devam Erişim Kontrol Terminali |
|---|---|
| ekran | 5,0 İnç, HD 1280*720, Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| CPU, NPU | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7, 600G(0.6T) |
| bellek, ROM | 256 MB DDR3; eMMC Flaş 4GB |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Ekran | 4.3" IPS 272*480 Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama Türü | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Tanımlama Modu | 1:N, 1:1 |
| tanımlama hızı | ≦0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç LCD dokunmatik ekran |
| Kart Desteği | IC / ID / |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ürün adı | Yüz LED Çerçeve Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ekran | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Modu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| Kamera | WDR geniş dinamik Sensör 1/5 inç FOV 752MP piksel kızılötesi canlı kamera |
| Dolgu Işığı | LED Dolgu Işığı ve Çift Kızılötesi Dolgu Işığı (Ortam ışığına göre otomatik kontrol) |
| Görüntülemek | 5.0 İnç IPS Dokunmatik Ekran, HD 720*1280 |
| İletişim portu | TCP/IP, USB-Tip A (U diski destekler), Wifi, RS485 |