| Ekran | 5 inç IPS HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Tip | Yüz tanıma süresi katılım |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| Yüz kapasitesi | 5000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Parmak izi kapasitesi | 10000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 5.000 |
| Kart Kapasitesi | 5.000 (isteğe bağlı) |
| Görüntülemek | Dokunmatik Ekran 5 inç TFT Dokunmatik Ekran |
| Dilim | İngilizce ve OEM'i destekleyin |
| modeli | HF2 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| İşlemci | Unisoc T606 8 çekirdekli 1,6 GHz 12 nm |
| Veri deposu | 4 cigabayt |
| ROM | 64 GB |
| Ürün Adı | HF6 Taşınabilir el Android Yüz Zaman Seyirci Cihazı |
|---|---|
| RAM ve ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (İsteğe bağlı 6 + 128) |
| Ekran Boyutu | 5,0 inç yüksek çözünürlüklü sert ekran, çözünürlük (720*1280) HD |
| SIM Kart Türü | Çift Nano SIM kart (4G tüm ağlarla uyumlu) |
| Ağ modu | GSM, CDMA,WCDMA, EVDO,TD-SCDMA,TDD/FDD-LTE |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| İşletim sistemi | Linux |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç IPS Yüksek tanımlı ekran |
| çözüm | 800x480 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kullanıcı Kapasitesi | 10.000 |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3- 7 Gün |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | Çin |
| Tanımlama Stili | Parmak izi, Yüz, Kimlik Kartı, PIN |
|---|---|
| Ekran | 2,8 inç TFT renkli ekran |
| Tanımlama Hızı | ≦ 1.0s |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Görüntülemek | 4.3 inç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 50000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |