| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 300.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 1500 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 5.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| İletişim | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran Boyutu | 4.8 inç dokunmatik ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 5.000.000 |
| Ekran | 5" IPS dokunmatik ekran |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| Ürün adı | Akıllı Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | RFID Kart, yüz, Pin |
| Tanıma Hızı | 0.2 sn içinde |
| Tanımlama miktarı | 5 kullanıcı / 1 kullanıcı |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran görüntüsü | 2.8 inç biyometrik saat sistemi |
| Fonksiyonlar | Zaman katılım ve erişim kontrolü |
| İletişim | TCP / IP, USB flash disk, RS485 |