| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 110000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP/IP / Wi-Fi (Opsiyonel)/ Wiegand Giriş / Çıkış |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0,5 m-2.5m |
| Görüntüle | 5 İnç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| Kimlik kartı | 125 Khz Frekansı Desteği |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart / PIN kapasitesi | 3000 |
| Kayıt Kapasitesi | 100.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Stili | Parmak İzi, Yüz, Kimlik Kartı, Şifre |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| İletişim | USB, TCP / IP, RS485, Bulut, WIFI (isteğe bağlı) |
| Ekran | 2,8 inç TFT renkli ekran |
| Dil | Çince / İngilizce / Tay / İspanyolca / Endonezya / Arapça |