| Görüntüle | 5.0 inç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel) |
| Kart Kapasitesi | 5000(10000/50000 Opsiyonel)ID standardı,IC Opsiyonel |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Binoküler Kamera | 2MP Renkli WDR+200W Kızılötesi Canlı Kamera |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP / USB Sürücüsü |
| Gerilim / akım | 9V / 12V 1A |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| işlemler | 300.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | IC Kartı |
| Biyometrik ölçüm | yüz |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi Kartı, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5000 Standart kapasite, 50000 isteğe bağlı |
| Günlük kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Kamera | İki yüksek çözünürlüklü kamera |
|---|---|
| Dil | Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İngilizce, Türkçe vb. |
| Parmak İzi Toplayıcı | Optik sensör |
| Kayıt Kapasitesi | 30.000 |
| İşletim sistemi | Linux Ver 3.65 |
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 10.0000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç renkli ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Görüntüle | 2.8 'Ekran Görüntüsü |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 1000 Yüz, 3.000 Parmak İzi / Kart / Şifre |
| İletişim | Ethernet / USB Bağlantısı, WIFI ve 3G, 4G (İsteğe Bağlı) |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Pil Bağlantı Noktası |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/Kimlik |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |