| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| Görüntüle | 2.8 inç TFT |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Ürün adı | Görünür Işık Gerçek Kişi Yüz Tanıma Seyirci MakinesiMakine |
|---|---|
| çevre | iç mekan kullanımı |
| Tanıma Yöntemi | Parmak/kart/şifre |
| İletişim | TCP/IP, USB ana bilgisayar, WiFi |
| Görüntüle | 4.3 inç HD IPS ekran |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Yüz Kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Ürün adı | Yüz Kapı Kontrolörü |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| fonksiyon | Erişim kontrolü, zaman katılımı, sıcaklık testi |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| Yüz Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 5000/50000 (isteğe bağlı) |
| Kayıt | 1.000.000 |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| İletişim | WiFi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü / Wiegand Giriş / Çıkış |