| Ücretsiz program | Masaüstü Yazılımları ve Web Tabanlı Bulut Yazılımları |
|---|---|
| Doğrulama | Yüz Tanıma,şifre,kart |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| NPU | 800G Hash Oranı |
| Kimlik Modu | Yüz/Parola ve Kombinasyon |
|---|---|
| Ekran | 4,3 inç Dokunmatik Ekran |
| işletim sistemi | Linux Sistemi |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3- 7 Gün |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | Çin |
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
|---|---|
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
| NPU | 800G Hash Oranı |
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
|---|---|
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Doğrulama | Yüz Tanıma,şifre,kart |
| Dahili batarya | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hash Oranı |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kart Kapasitesi | 5.000 |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
|---|---|
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Kamera | 2MP Coclor Kamera + 2MP Infared Kamera |
| Güç kaynağı | DC12V 1A |
| Yüz algoritması sürümü | Yüz V2.2 |
|---|---|
| Parmak izi algoritması sürümü | Parmak V3.0 |
| Kullanıcı kayıt kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |