| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Spesifik Özellik | IP65 / 67 Su Geçirmez |
|---|---|
| İletişim | TCP / IP, Wifi, USB Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Gerilim / akım | 12V 1A-5A |
| Görüntüle | 4,3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| Kimlik kartı | 125 Khz Frekansı (13.56Mhz isteğe bağlı) |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Tanımlama Stili | Parmak izi, Yüz, Kimlik Kartı, PIN |
|---|---|
| Ekran | 2,8 inç TFT renkli ekran |
| Tanımlama Hızı | ≦ 1.0s |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Görüntülemek | 2.8 İnç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi/Kart/Şifre | 3000 |
| İletişim | TCP/IP / USB Kalem Sürücüsü |
| Görüntülemek | 4.3 İnç ekran Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | standart 5000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB, TCP/IP, U-Disk, WFII |
| Görüntüle | 5 İnç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| Kimlik kartı | 125 Khz Frekansı Desteği |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Görüntüle | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Masaüstü yazılımı ve Web sunucusu Yazılımı |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| kart | Kimlik kartıyla standart (IC kartı isteğe bağlıdır) |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |