| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4,5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kart Kapasitesi | 10.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Ürün adı | Yüz Tanıma Erişim Kontrol Katılım Sistemi |
|---|---|
| Görüntüle | 5.0 İnç, HD 720*1280, Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (50000 isteğe bağlı) |
| Yüz tanıma doğruluğu | 99.70% |
| Güç kaynağı | 12V DC |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| kimlik stili | Dinamik Yüz, RFID, PIN |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦0.2s |
| Çözünürlük | 800*480 |
| Ürün adı | AI Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Ekran | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| biyonüler kamera | 200W Renkli WDR+200W Kızılötesi canlı kamera |
| İşletim sistemi | Linux 3.10 |
| Doğrulama | Yüz, Pin, RFID Kartı |
| Görüntülemek | 10 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre, Parmak İzi |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
|---|---|
| Görüntüle | 5 inç IPS Ekran |
| çözüm | 1280 * 720 |
| Kamera | 200 piksel renkli kamera, 100 piksel kızılötesi kamera |
| İletişim | Wifi, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 4.3 inç TFT Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 5000 |