| Yüz Kapasitesi | 1500 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 5.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| İletişim | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Ekran Boyutu | 4.8 inç dokunmatik ekran |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| İletişim portları | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Barkod türü | QR Kodu, 1D/20 barkod |
|---|---|
| Kart okuma mesafesi | 0~10 cm |
| kod çözme modu | görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM Kartı/IC Kartı/NFC kartı |
| Çalışma Frekansı | 125KHZ(TK4100/EM4100) veya 13.56MHZ M1 |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Ürün adı | Akıllı Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | RFID Kart, yüz, Pin |
| Tanıma Hızı | 0.2 sn içinde |
| Tanımlama miktarı | 5 kullanıcı / 1 kullanıcı |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |