| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| WDR | Geniş Dinamik Aralık, Doğru Yüz Tanıma'yı destekler |
|---|---|
| Şifre kapasitesi | 5.000 |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| ağ iletişimi | TCP/IP,USB,WIFI |
| Tanıma mesafesi | 0.5-2.5 metre. |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımlı muhafaza (duvara monte ve kapı tipi braketler isteğe bağlı) |
|---|---|
| İşlemci | RK3568, dört çekirdekli ARM Cortex-A55 mimarisi, ana frekans 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T bilgi işlem gücü |
| Veri deposu | 2 GB DDR4 (standart)/genişletilebilir |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| tip | Biyometrik Zaman Kaydı, Delikli Kart Saati, yüz tanıma makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz, QR kodu, RFID kartı, PIN, Avuç içi damarı isteğe bağlıdır |
| Görüntülemek | 4.3 inç dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP/IP, RS232/485, USB, RS485, WIFI |
| Garanti | 1 Yıl |
| Tanıma Modu | AI Dinamik Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart |
|---|---|
| Yüz kapasitesi | 5000 Kullanıcı |
| Parmak izi kapasitesi | 10000 kullanıcı |
| Tanıma Hızı | ≤0,2 Saniye |
| Tanıma Doğruluğu | %99,70 |
| İşletim sistemi | Linux |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 inç IPS Yüksek tanımlı ekran |
| çözüm | 800x480 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kullanıcı Kapasitesi | 10.000 |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 4.3 inç TFT Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 5000 |