| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 200,000 |
| İletişim | USB |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| kimlik stili | Dinamik Yüz, RFID, PIN |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Yüz Tanıma Hızı | ≦0.2s |
| Çözünürlük | 800*480 |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| Veri deposu | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Ürün Boyutu | 195mm*88mm*27,5mm |
| İşletim Sistemi | Linux İşletim Sistemi |
|---|---|
| Ekran Tipi | OEM / DOM |
| Yüz kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Kimlik Modu | Yüz, Parmak İzi, PIN, Kart |
| Ekran | 5 inç IPS HD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| ekran | 4.3 inç dokunmatik ekran |
|---|---|
| Tuş takımı | Dokunmatik Tuş Takımı |
| İşletim Sistemi | LİNUX 3.10 |
| İşlemci | 800M Tek çekirdekli ARM Cortex-A7 |
| NPU | 800G (0,8T) Hash Oranı |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |