| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| ağırlık | 120g |
| Okuma zamanı | 1 saniye |
| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| Pil Türü | 3.7V şarj edilebilir lityum pil |
| Akü Kapasitesi | 1.800 mah |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Yüz Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 110000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP/IP / Wi-Fi (Opsiyonel)/ Wiegand Giriş / Çıkış |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
|---|---|
| Dil | Çince ve İngilizce (standart sürüm, birden fazla dilde özelleştirilebilir) |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000 Adet |
| Yüz kapasitesi | 5000 Adet |
| Kart Kapasitesi | 5000 Adet |
| Görüntüle | 2.4 TFT Renkli LCD |
|---|---|
| Doğrulama modu | Parmak İzi, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | Yedek Pil / IC / GPRS / 3G / 4G |
| Biyometrik ölçüm | parmak izi |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 300.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Model numarası | TDS19 |
|---|---|
| Doğrulama modu | Kart, Şifre |
| İletişim | TCP / IP, USB |
| ÖZELLİKLER | Zaman ve Katılım |
| Malzeme | Metal, Anti-vandal, IP68 Su Geçirmez |