| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3- 7 Gün |
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 500/GÜN |
| Menşe yeri | Çin |
| Yedek batarya | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2.8 TFT renkli ekran |
| Yüz / parmak izi / kart / şifre | 1000/5000/5000/5000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Model numarası | TM F650 |