| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Kasa Malzemesi | Metalik Gövde |
|---|---|
| Çalışma modu | Bağımsız |
| Su geçirmez Seviye | IP68 |
| renk | Gümüş |
| Kart Kapasitesi | 2.000 |
| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| ağırlık | 120g |
| Okuma zamanı | 1 saniye |
| Ürün adı | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Su Geçirmez Koruma Devriye İzleme |
|---|---|
| Okuma mesafesi | 3-5cm |
| Uygulama | Petrol Boru Hattı, Kimya, Madencilik Endüstrisi |
| Pil Türü | 3.7V şarj edilebilir lityum pil |
| Akü Kapasitesi | 1.800 mah |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | Wiegand giriş ve çıkış /USB/RS232/RS485 |
| Modu doğrula | RFID Kartı, QR kodu |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |