| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5.0 inç IPS dokunmatik ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0.5-2.5m |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç renkli ekran |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3.000 |
|---|---|
| Kart Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran görüntüsü | 2.8 inç biyometrik saat sistemi |
| Fonksiyonlar | Zaman katılım ve erişim kontrolü |
| İletişim | TCP / IP, USB flash disk, RS485 |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 2.8 inç TFT Ekran |
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 200000 |
| Şifre Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |