| Ürün adı | Tuya Uygulaması ile Suya Dayanıklı Metal Tuş Takımı RFID Parmak İzi Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 300 |
| Erişim Kontrolü | Kilit Rölesi Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Butonu / Kapı Sensörü |
| iletişim | Wiegand İÇİ |
| Çalışma modu | bağımsız |
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Modu doğrula | NFC, IC Kartı, RFID Kartı |
| Barkod türü | QR, Tek boyutlu kod |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Öğe adı | QR Kod Okuyucu Erişim Kontrolü |
| Kasa Malzemesi | Metalik Gövde |
|---|---|
| Çalışma modu | Bağımsız |
| Su geçirmez Seviye | IP68 |
| renk | Gümüş |
| Kart Kapasitesi | 2.000 |
| Barkod türü | QR Kodu, 1D/20 barkod |
|---|---|
| Kart okuma mesafesi | 0~10 cm |
| kod çözme modu | görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM Kartı/IC Kartı/NFC kartı |
| Çalışma Frekansı | 125KHZ(TK4100/EM4100) veya 13.56MHZ M1 |
| Tip | API ile EFace Tanıma Kapı Geçiş Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Ürün adı | Erişim Kontrol Kartı Okuyucu |
|---|---|
| protokoller | ISO18000-6C (EPC GEN2), ISO18000-6B,ISO18000-6C |
| Orijinal yeri | Guangdong, Çin |
| Sıklık | 860-960MHz |
| Çalışma Frekansı | 860-960mhz, 902~928MHz veya 865~868Mhz |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Barkod türü | QR kodu/Barkod |
|---|---|
| Kod Çözme Modu | Görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM / IC Kartı |
| Okuma mesafesi (Kart) | 3~6cm |
| Okuma Özelliği | Otomatik indüksiyon, bip ipucu |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama | yüz, Pin, IC kartı, Kimlik Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Görüntüle | 5 İnç Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz Kapasitesi | 10.000 |
| Günlük kapasitesi | 1.000.000 |
| Kimlik kartı | 125 Khz Frekansı Desteği |
| İletişim | Wifi / TCP / IP / USB Kalem Sürücü |