| Desteklenen protokoller | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| İletişim | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Çalışma Frekansı | ISM 902~928MHz ve ISM 865~868MHz , Diğer frekans standartları (özelleştirilmiş) |
| Operasyon modu | Sabit Frekans veya Yazılım Programlanabilir |
| RF gücü | 0~30dBm , Programlanabilir Yazılım |
| Barkod türü | QR Kodu, 1D/20 barkod |
|---|---|
| Kart okuma mesafesi | 0~10 cm |
| kod çözme modu | görüntü kod çözme |
| Kart tipi | EM Kartı/IC Kartı/NFC kartı |
| Çalışma Frekansı | 125KHZ(TK4100/EM4100) veya 13.56MHZ M1 |
| Tanımlama Stili | Şifre, Yüz, Parmak İzi, RFID Kartı |
|---|---|
| Parmak İzi Kartı / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| İletişim | tcp / ip ağı, USB, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Tip | Kart Okuyuculu Biyometrik Zaman Seyirci Makinesi |
|---|---|
| Biyometrik ölçüm | Yüz Tanıma/Parmak İzi Tarayıcı |
| Görüntülemek | 4 inç Dokunmatik Ekran |
| iletişim | TCP/IP,USB,WIFI |
| Garanti | Bir Yıl Garanti |
| Ürün adı | Yüz Tarama Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntülemek | 10.1 İnç Ekran |
| iletişim yolu | TCP/IP, WIFI, USB |
| İşletim sistemi | Linux 3.1 |
| Doğrulama Modu | yüz, parmak izi, rfid kartı, pin. |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntüle | 2,8 inç TFT Renkli Ekran |
|---|---|
| Yazılım | Bedava |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre | 5000 |
| İletişim | TCP / IP / USB Kalem Sürücü |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
| Kart Desteği | IC/ID/ (isteğe bağlı) |
| Tanıma MesafesiMesafe | 0,5 m-2.5m |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İletişim | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Doğrulama modu | rfid kart |
| Anten | 8dbi dairesel anten |
| çalışma frekansı | ISM 902 928MHz ve ISM 865-868MHz |