| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Yüz Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| işlemler | 500.000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kamera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Çift Kamera 2M Piksel HD Renkli; 2M infrared camera |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| FRR | <0.1% |
| IRAK | <0.001% |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| Görüntüle | 5 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| çözüm | 800 * 480 |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Ekran | 5 inç HD 720P IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | Yüz/Parmak İzi/PIN/Kart/kombinasyon |
| ÖZELLİKLER | Hareket Algılama, HD Dokunmatik Ekran, HD Renkli Kamera, Gece görüşü |
| Parmak İzi Kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt kapasitesi | 100.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Opsiyonel) |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Görüntülemek | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| İletişim | TCP/IP,485,WIFI |
| Kullanıcı Kapasitesi | 5000(20000 Opsiyonel) |
| kimlik stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID(IC) |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| Veri deposu | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Kullanıcı Kapasitesi | 15000(50000 Opsiyonel) |