| Ürün adı | Termal Yüz Erişim Kontrolü |
|---|---|
| Görüntüle | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| tanımlama yolu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Dil | İngilizce / İspanyolca / Tayca / İspanyolca / İtalyanca / Türkçe / Arapça vb. |
| Ağ sistemi | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| çözüm | 800 * 480 |
| Ürün adı | Yüz Tanıma Erişim Kontrol Katılım Sistemi |
|---|---|
| Görüntüle | 5.0 İnç, HD 720*1280, Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (50000 isteğe bağlı) |
| Yüz tanıma doğruluğu | 99.70% |
| Güç kaynağı | 12V DC |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.0000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 1000 |
|---|---|
| Kullanıcı Kapasitesi | 300000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| İletişim | TCP/IP / Wi-Fi (Opsiyonel)/ Wiegand Giriş / Çıkış |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Kamera | 2MP hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256M DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Görüntüle | 4.3" Kapasitif LCD dokunmatik ekran |