| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
|---|---|
| Görüntüle | 5 inç IPS Ekran |
| çözüm | 1280 * 720 |
| Kamera | 200 piksel renkli kamera, 100 piksel kızılötesi kamera |
| İletişim | Wifi, Ethernet (Sabit Hat), USB |
| Görüntülemek | 2,8 İnç Kapasitif LCD Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5.000 |
| Kayıt kapasitesi | 500.000 |
| tanımlama hızı | 0,2 sn'den az |
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Ürün adı | Yüz Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ürün adı | Yüz LED Çerçeve Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ekran | 5 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Tanımlama Modu | Yüz, şifre, RFID Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Parmak İzi, Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Ürün adı | Yüz Seyirci cihazları |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, pim, rfid, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |
| Ekran | 8 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Tip | Yüz tanıma süresi katılım |
|---|---|
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Görüntülemek | 5 inç Dokunmatik Ekran |
| Yüz kapasitesi | 5000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Parmak izi kapasitesi | 10000(50000 İsteğe Bağlı) |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 3.000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç HD Kapasitif Dokunmatik Ekran |
| Erişim Kontrol Arayüzü | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |