| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4.3 İnç, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Kapasitif |
|---|---|
| sistem | Linux 3.10 |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Görüntüle | 5" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| çözüm | * 1280 720 |
| Dil | İngilizce, İspanyolca, Türkçe Ve diğer 20 ulusal dil、Voice |
| Ürün kalemi | Yüz ve Parmak İzi zaman saati |
|---|---|
| Görüntüle | 4.3 inç TFT Ekran |
| Doğrulama modu | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi / Kart / Şifre Kapasitesi | 5000 |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
|---|---|
| PIN Kapasitesi | 5000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 3.000 |
| Ekran boyutu | 4,3 inç Renkli LCD |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 5000 |
| işlemler | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç TFT Renkli LCD |
| İletişim | TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand Giriş / Çıkış |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 4.3 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| İşlemci | 1.2G Çift Çekirdekli ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2t |
| Kamera | SONY 200W Pixel hd renkli WDR kamera, 200W Kızılötesi kamera |
| Görüntüle | 8" Kapasitif LCD IPS dokunmatik ekran |
| Tanımlama Stili | Görünür Işık Yüz Tanıma, PIN, yüz ve PIN kombinasyonu, ID/IC |
| Yüz Kapasitesi | 10000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 1000000 |
| Şifre Kapasitesi | 10000 |
| Ekran Boyutu | 5 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Yüz Kapasitesi | 3000 |
|---|---|
| Kullanıcı kapasitesi | 110000 |
| Parmak İzi Kapasitesi | 3000 |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç HD TFT Renkli Ekran LCD |
| Erişim Kontratı | Kilit Röle Çıkışı / Alarm Çıkışı / Çıkış Düğmesi / Kapı Sensörü |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 50,000 |
| Kayıt Kapasitesi | 5.000.000 |
| Ekran | 5" IPS dokunmatik ekran |