| Kamera | 200W Piksel hd renkli kamera, 100W Kızılötesi kamera |
|---|---|
| Görüntüle | 4,3 "inç Kapasitif LCD dokunmatik ekran |
| İletişim | TCP / IP, WIFI, USB |
| LED | LED Çift yüksek güçlü kızılötesi ışık |
| çözüm | 800 * 480 |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Ekran | 5 inç HD IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Kayıt Kapasitesi | 500.000 |
| Ürün adı | Kapı Geçiş Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Ekran | 8 inç HD Dokunmatik Ekran |
| Doğrulama | yüz, Pin, IC kartı, Kimlik Kartı |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.500 (3.000'i genişletebilir) |
|---|---|
| Parmak İzi Kapasitesi | 5000 |
| Kart / PIN kapasitesi | 3000 |
| Görüntüle | 4,3 inç TFT Dokunmatik ekran |
| Kamera | Çift HD Kızılötesi Kamera |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Kullanıcı kapasitesi | 10.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1.000.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Ekran | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Görüntüle | 8 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| Yüz / RFID Kart / Şifre Kapasitesi | Standart 5000, isteğe bağlı 20000 |
| Kayıt Kapasitesi | 1000.000 |
| İletişim | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (İsteğe bağlı) |
| Güç kaynağı türü | Pille çalışan |
|---|---|
| Yazılım | SDK'yı aç |
| İletişim | USB, 4G, WiFi, Ağ |
| Yüz kapasitesi | 5000 |
| Tanılama | Yüz, Mifare kartı, PIN, |
| Ürün adı | Yüz Erişim Kontrol Makinesi |
|---|---|
| Tanımlama Modu | yüz, şifre, kart, qr kodu |
| Yüz Kapasitesi | 5000 (20000 isteğe bağlı) |
| Kart Kapasitesi | 5000 |
| Kamera | 200W Renkli geniş dinamik aralık |