| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Görüntüle | 5 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama modu | Yüz, Kart, Şifre |
| İsteğe Bağlı İşlevler | IC Kartı |
| Biyometrik ölçüm | yüz |
| İletişim | TCP / IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Ekran | 4.3" IPS 272*480 Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Doğrulama Türü | Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre |
| Tanımlama Modu | 1:N, 1:1 |
| tanımlama hızı | ≦0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5.000 |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Yüz, Parmak İzi Kartı, Şifre |
| Yüz/RFID Kart/Şifre Kapasitesi | 5000 Standart kapasite, 50000 isteğe bağlı |
| Günlük kapasitesi | 500.000 |
| İletişim | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Görüntülemek | 5 İnç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Modu doğrula | Parmak İzi, Yüz, Kart, Şifre |
| Opsiyonel fonksiyonlar | IC Kartı |
| biyometrik ölçüm | Yüz |
| İletişim | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Hattı, USB Kalem Sürücüsü |
| Tanımlama Stili | Şifre, Yüz, Parmak İzi, RFID Kartı |
|---|---|
| Parmak İzi Kartı / Pin Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Kayıt Kapasitesi | 300.000 |
| İletişim | tcp / ip ağı, USB, RS485, WIFI (isteğe bağlı) |
| Veri depolama | Bulut, Yerel Olarak Makinede veya PC'de |
|---|---|
| sistem | Linux |
| Yüz Kapasitesi | 50,000 |
| Günlük Kapasitesi | 500.000 |
| Ekran Boyutu | 5 "HD dokunmatik ekran |
| Ekran | 4.3 inç IPS Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| kamera | 200W Piksel Çift Kızılötesi, Çift HD Kamera |
| Tanımlama Modu | 1: N, 1: 1 |
| Tanımlama Hızı | ≦ 0.2s |
| Yüz / Kimlik Kapasitesi | 5000 |
| Yüz Kapasitesi | 1K |
|---|---|
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5 bin |
| Kayıt Kapasitesi | 300 bin |
| Tanımlama Stili | Yüz, Parmak İzi, Kimlik Kartı, PIN |
| Dil | Çince / İngilizce / İspanyolca / Endonezya / Tay / Arapça |
| Tanımlama Stili | Parmak izi, Yüz, Kimlik Kartı, PIN |
|---|---|
| Ekran | 2,8 inç TFT renkli ekran |
| Tanımlama Hızı | ≦ 1.0s |
| Yüz Kapasitesi | 1.000 |
| Parmak İzi / Kart / Pin Kapasitesi | 5000 |